Madzia debiutuje w K-1!!!

Jeszcze tylko kilka godzin dzieli nas od debiutu naszej Madzi w formule K-1!
Magdalena Szot stoczy walkę zakontraktowaną na 3×3 min., podczas gali Makowski Fighting Championship.
Wierzymy w Madzię, bo dziewczyna nie pęka na robocie, Wy też trzymajcie kciuki!!!

Walkę możecie zobaczyć na żywo na TVP3 Gorzów oraz na YouTube Lubuski Sport ok. godz. 20:00.